Вы здесь: Home Питання відповідь

Питання відповідь

Q: 

Чи маєте ви документи на викладання?

Так, ми маємо всі необхідні документи для виробничого навчання водіїв на категорію “В”. Автошкола «ВЛАДА» успішно пройшла акредитацію та ліцензування. З документами ви можете ознайомитись тут.
Q: 

Ви державна автошкола чи приватна?

Ні, ми не є державною автошколою. Але відмінностей між приватною та державною, крім форми власності не існує. І ті, й інші отримують однакові атестаційні документи, готують слухачів за ідентичною програмою навчання, і надають своїх курсантів в єдину екзаменаційну комісію — Центр надання послуг (МРЕО).
Q: 

Якими днями проходять практичні заняття з водіння з авто інструктором?

Дні та час для водіння, ви обговорюєте з інструктором за індивідуальним графіком.
Q: 

Чи можна отримати права, не відвідуючи автошколу?

Ні. В Україні не передбачено заочної форми навчання ПДР. Відвідування курсів обов'язково. Посвідчення видається у Центрі надання послуг (МРЕВ) після успішного складання зовнішніх іспитів, за наявності свідоцтва про закінчення курсів, виписаного автошколою.
Q: 

Що потрібно для оформлення в автошколу?

Документи, необхідні для занять в автошколі «ВЛАДА»: Заява-договір – оформляється дома в автошколі. Ксерокопія першої та другої сторінок паспорта, сторінка з пропискою. Копія ідентифікаційного коду 4 фото 3х4 для архіву автошколи. Медична довідка зроблена не більше року тому.
Q: 

З якого віку можна записуватись на навчання до автошколи “ВЛАДА”?

Ми приймаємо слухачів, яким уже виповнилося на момент початку занять 17 років та 10 місяців та старше. На момент зовнішнього іспиту курсанту виповниться 18 років.
Q: 

Що буде, якщо я не здам зовнішній іспит?

У разі не складання теоретичного іспиту призначається його перескладання через 5 робочих днів. Передавати теоретичну частину можна необмежену кількість разів. Практичну частину можна передавати двічі. У разі провалу курсант прямує на перепідготовку і через проходження повторного практичного курсу знову допускається до складання зовнішнього іспиту.
Q: 

Яким чином відбувається зовнішній іспит у ДАІ?

Зовнішній іспит у МРЕВ складається з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина здається на комп'ютері. Вирішується один квиток, що містить двадцять питань. Допускаються дві неправильні відповіді. Практична частина здається на автомобілі і включає два етапи: Елементи водіння на автодромі (заїзд у гараж заднім ходом, габаритний дворик, естакада та вісімка). Водіння по місту.
Q: 

Чи супроводжує представник автошколи групу на іспиті у ДАІ?

У день іспиту представник автошколи супроводжує випускників автошколи в МРЕВ для консультацій та моральної підтримки.
Q: 

Чи можу я навчатися в автошколі «ВЛАДА», якщо я прописаний за межами Дніпропетровської області?

Так, ви можете навчатися в автошколі «ВЛАДА», але до початку навчання ви маєте надати довідку про відсутність штрафів та не позбавлення прав — адмінпрактика з ДАІ за місцем прописки. Зовнішній іспит сдається за місцем реєстрації автошколи, в Центрі надання послуг (МРЕО-2) за адресою вул. Малиновського 130.
Q: 

Чи можу я навчатися в автошколі «ВЛАДА», якщо я прописаний у Дніпропетровській області, а не в самому Дніпрі?

Так ви можете навчатись в автошколі «ВЛАДА». Зовнішній іспит сдається за місцем реєстрації автошколи, в Центрі надання послуг (МРЕО-2) за адресою вул. маршала Малиновського 130.
Q: 

Коли відбуваються заняття з теорії?

В автошколі «ВЛАДА» є можливість відвідувати заняття в ранковий, вечірній час та у вихідні дні.
Q: 

На яких автомобілях проводиться навчання практичному керуванню автошколою «ВЛАДА»?

Практичні заняття проводяться на автомобілях з механічною коробкою передач: Kia Cerato Chevrolet Lacetti Renault Logan Nissan Sunny Daewoo Lanos Daewoo Matiz.
Q: 

Скільки коштує навчання у автошколі «ВЛАДА»?

  1. Вартість теоретичного курсу – 4200 грн. Оплата здійснюється частинами: перший внесок – 1500 грн., наступні два платежі по 1350 грн. вносяться протягом двох місяців до моменту внутрішнього іспиту. Вартість 1 заняття з водіння – 450 грн. 1 заняття це 2 академічні години, що становить 1,5 реальної години. У суму 350 грн вже включено пально-мастильні матеріали, амортизація автомобіля та робота інструктора. Рекомендований мінімум для новачка 10 занять Вартість послуг МРЕВ на сьогоднішній день складає в межах 500 грн. Оплата провадиться наприкінці навчання, за квитанціями в МРЕВ. УВАГА! Сума може змінюватись і не залежить від автошколи. Оплачується за квитанцією у будь-якому банківському закладі. Меддовідка водія (форма 083) – від 400 до 500 грн. Актуальну вартість уточнюйте по телефону в реєстратурах лікарень, де проводиться медкомісія водіїв.
Q: 

Скільки триває навчання в автошколі "ВЛАДА" на категорію "В"?

Тривалість навчання в автошколі "ВЛАДА" становить 2,5 місяці.

Залишити заявку на навчання зараз!

Ваше ФІО (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Учбовий клас

Час занять

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>